Хлібопічки

Спеціалізований інтернет-магазин
з продажу хлібопічок в Україні

Доставка по Україні
Доставка по Україні
Акції та Знижки
Акції та Знижки
Оплата частинами
Оплата частинами
Працюємо 24/7
Працюємо 24/7

Наш сайт покликаний стати для вас найкращим помічником, якщо ви вирішили купити хлібопічку. В різному ціновому діапазоні ви знайдете самі практичні, популярні і недорогі хлібопічки. Зможете провести аналіз і порівняння їх характеристик, дізнатися відгуки тих, хто вже зробив свій вибір і користується певною моделлю. Купивши хлібопічку у нас, ви відразу оціните правильність свого вибору. Так як ніщо так не радує господиню на кухні, як хороша кухонна техніка.

Навіщо потрібна хлібопічка?

Сучасний прогрес, нові технології та інновації привнесли в наше повсякденне життя не тільки користь, але і деяку шкоду. Надмірне введення хімії у виробництво продуктів харчування для здешевлення собівартості і недотримання Гостів стали катастрофічно позначатися на нашому з вами здоров'я. І вже дуже багато намагаються вживати в їжу тільки натуральні продукти, відмовляються не тільки від напівфабрикатів і фаст-футів, а віддають перевагу здоровій їжі приготовленою власноруч.

У нашій культурі харчування є один продукт, без якого ми фактично не можемо - це ХЛІБ. Тому якщо ви хочете прокинутися від запаху свіжоспеченого хліба, бути впевненою, що всі складові інгредієнти натуральні, або ви просто хочете справити враження на гостей, подаючи гарячий, тільки що спечений хліб, вам варто не роздумуючи купити хлібопічку. На ринку кухонної побутової техніки хлібопічка по праву є найбільш затребуваною. Тому що навіть якщо ви супер «зоряний» пекар хороша хлібопічка повністю звільнить вас від трудомісткого процесу замішування тіста.

Як вибрати і купити хлібопічку?

Перш ніж купити хлібопічку подумайте над тим, який саме тип хліба ви будете робити, якого рівня складності вам потрібна хлібопічка і просто скільки вільного місця на кухні у вас є для її використання.

Існує величезний вибір хлібопічок, але принцип роботи у всіх однаковий, це об'єднання потужної духовки і міксера під загальним електронним управлінням. Всі хлібопічки мають функцію замісу тіста і регулюванням зажаристости скоринки і випікання в експрес режимі.

Але щоб купити потрібну саме вам хлібопічку потрібно розуміти які відмінності можуть бути між моделями:

  • хлібопічки мають до 18 програм;
  • кількістю форм для випічки хліба і наявністю додаткових листів для випічки багетів і пирогів;
  • габарити самої хлібопічки;
  • вагою выпекаемого хліба;
  • потужністю хлібопечі;
  • наявністю диспенсера ( дозволяє додавати інгредієнти не відкриваючи кришку);
  • можливістю приготування джемів і варення;
  • наявність функції відкладеного старту(свіжий хліб до сніданку);
  • послідовність завантаження компонентів (рідкі або сухі).

Так що якщо ви збираєтеся піч хліб з використанням пакетних готових сумішей, то ви можете купити хлібопічку простіше і дешевше. А якщо ви хочете урізноманітнити свій стіл різними хлібобулочними виробами і навіть випічкою, і готові експериментувати вам доведеться придбати хлібопічку потужніший і солідніше.